COMEBACK, řeklo by se.

3. ledna 2013 v 16:19 | K. |  Nevymyšleno
No... Poslední článek se tu objevil 28.srpna loňského roku. Už loňského... Zvláštní, jen tak mimochodem.
To obvyklé oslavování a všechnonejlepšívnovémrocebilancerokudvatisícedvanáctatakdále jsem letos tak nějak prošvihla, nebo to kolem mě lépe řečeno jen tak proplulo, aniž bych se byla schopna nějak zapojit - strávila jsem totiž nejen Silvestra v posteli s ne zrovna příjemnou střevní chřipkou. Ale to jsem zrovna rozebírat nechtěla.


V tom loňském roce se stala spousta věcí. Dokonce přišel konec světa... a my jsme ho tak nějak přežili. A mimo jiné mě události kolem Blogu dokázaly otrávit natolik, že jsem neměla chuť se tady ještě někdy nějak angažovat, i kdybych se snad rozhodla zase blogovat.
Ale moje kamarádka E. se mě nedávno ptala, jestli se mi tady potom nestýská. A jak jsem pak byla nemocná a tak vůbec, říkala jsem si, že bych tomu mohla dát ještě šanci. Blogu.cz i konkrétně tomuhle blogu. Pod podmínkou, že NEBUDU rozebírat nic, co se týká nějakých ohnivých diskuzí na Srdci blogu, okolo AK, S. Rulce ani ničeho podobného.
Víme, jak to je. Víme, že by to mohlo a mělo být lepší, stejně jako víme, že náš názor tu zrovna moc velkou hodnotu nemá. A štve mě to. Ale prostě se nad to povznesu, budu si v klidu psát sem, budu sledovat ty blogy, které mi za to stojí, a nechám to být. Protože moje a pravděpodobně ani vaše stížnosti nic nezmůžou, a jsou důležitější věci, na které lze plýtvat energií. Někde tady o tom nechám zmínku, možná v nějakém tom "informačním článku", který napíšu, aby ten, kdo sem vleze prvně, věděl, na čem je. Že s tím nesouhlasím. A jinak to nechám plavat, jako by to ani nebylo.
Ještě bych chtěla zmínit, že končím s přezdívkou "Kriß E." Budu si, aspoň prozatím, říkat prostě K. Není potřeba vymýšlet něco strašně originálního, co se stejně může po čase člověku zdát... divné. Hloupé. Směšné. Nevím, co všechno. Samozřejmě je tu ta možnost, že se brzo objeví nějaká nebo nějaký další K. a bude lidi mást, ale třeba ne. A třeba si to zase časem rozmyslím. A třeba se časem začnu podepisovat vlastním jménem. Kdo ví.
Takže ano, jsem zpátky. Kdyby si na mě náhodou ještě někdo vzpomněl.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 veronikelife veronikelife | Web | 3. ledna 2013 v 16:24 | Reagovat

ráda tě zase budu číst :-) pokračuj :-)

2 Elza Elza | E-mail | Web | 3. ledna 2013 v 22:32 | Reagovat

Tak to je vážně dobrá zpráva, hlavně proto, že jsem tu před pár dny byla a říkala jsem si, že je docela škoda, jak to tu leží ladem. Máš talent a tvé články se skutečně dobře čtou. Jsem ráda, že jsem se sem zase dostala. ;-) Tak ať se daří!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama